Lista startowa

# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY
1 KK [ 50 ] Harda & Sarna Kamila Grzelak / Małgorzata Wicha
2 KK [ 51 ] Dzik na Paśniku:) Małgorzata Pachnik / Anna Dubiel
3 KK [ 52 ] Potforna Amba Katarzyna Konc / Małgorzata Biniecka
4 KK [ 53 ] Siostrzyczki Alicja Ewiak Paszynska / Natalia Ewiak
5 KK [ 54 ] Sarny na wybiegu Kinga Górska / Anna Sejbuk
6 KK [ 55 ] Wilk i Niedźwiedź Anna Morawska / Paulina Cygler
7 KK [ 56 ] Team iks de Mariya Polishchuk / Weronika Fortuniak
8 KK [ 57 ] JJFit/sporting.travel Joanna Jachym-Drewniak / Urszula Zimny
9 KK [ 58 ] Coś Nom Pizło na Łeb Izabela Osyszko / Julia Nyga
10 MIX [ 250 ] On-Sight Marta Kurek / Piotr Kryszak
11 MIX [ 253 ] Pyry po góralsku Kaja Milanowska-Zabel / Robert Zabel
12 MIX [ 254 ] HealthAhead Anna Hoduń / Tomasz Radczuk
13 MIX [ 255 ] 10BKPanc Aneta Bańska-Bodziona / Mariusz Sitnicki
14 MIX [ 256 ] UltraAr Team Justyna Frączek / Łukasz Drewniak
15 MIX [ 257 ] No Name Team Kamila Chrząstowska / Rysiek Pręcikowski
16 MIX [ 259 ] Snowdog TrailTeam.pl Kuba Zwolinski / Małgorzata Czeczott
17 MM [ 150 ] RZUT NA TAŚMĘ Tomasz Talaga / Sebastian Reczek
18 MM [ 151 ] Gośmiś Wojciech Dziemba / Krzysztof Pieczara
19 MM [ 152 ] Beavis i Butt-head Piotr Parfianowicz / Ilya Marchuk
20 MM [ 155 ] Salomon Navigator Paweł Moszkowicz / Paweł Dybek
21 MM [ 156 ] Poco Loco Adventure Team Piotr Dopierała / Krzysztof Muszyński
22 MM [ 158 ] Snowdog TrailTeam.pl II Mateusz Niedbała / Maciej Gramacki
23 MM [ 159 ] 10 BKPanc Świętoszów Michał Kalata / Kuba Drągowski
24 MM [ 160 ] UKS Orientuś Łódź Piotr Paszyński / Maciej Marcjanek
25 MM [ 161 ] fundacja Aktywne Beskidy Maciej Więcek / Michał Kołodziejczyk
26 MM [ 162 ] Coś nom Pizło na Łeb Jan Byrczek / Tomasz Jurczyk
27 MM [ 163 ] GYMCITY AR Maciej Dubaj / Mateusz Talanda
28 MMX [ 201 ] Zawsze inny wariant Ania Natusiewicz / Marek Piela
29 MMX [ 203 ] Stowarzysze na Skróty Zuzanna Malanowska / Bartosz Tyczyński
30 MMX [ 204 ] KarOlo Karol Witowski / Aleksander Ropielewski
31 MMX [ 205 ] Bemowo Orienteering Team Adam Krochmal / Paweł Starzyński
32 MMX [ 206 ] 15.GBZ Mariusz RAMOTOWSKI / Kamil BUĆ
33 MMX [ 207 ] DZIKIE ZAWISZAKI Marcin Durmaj / Natalia Dzika
34 MMX [ 208 ] Mazury idą w góry Katarzyna Mazur / Michał Mazur
35 MMX [ 209 ] D+K Dariusz Dulniak / Jakub Pyszyński
36 MMX [ 210 ] słabiaki 2 Piotr Banach / Sławomir Skrynicki
37 MMX [ 211 ] Partizany Mariusz Nowak / Tomasz Tuleja
38 MMX [ 212 ] 15GBZ Marek Sudoł / Adrian Polewaczyk
39 MMX [ 213 ] DKB Tenczynek Paweł Franczyk / Barbara Skupień-Franczyk
40 MMX [ 214 ] Byle do zimy Maciej Juchiewicz / Michał Wojarski
41 MMX [ 215 ] Aldehyd Octowy Powraca Sławomir Cygler / Tadeusz Piłkowski
42 MMX [ 216 ] 10 BKPanc Przemysław Kraszewski / Denis Mądry
43 MMX [ 217 ] Inov-8/Strefa Przygód Jakub Wolski / Szymon Pietrowski
44 MMX [ 218 ] 3 razy 1404 Bartosz Gajkowski / Łukasz Warmuz
45 MMX [ 219 ] Student alkoholik i inżynier bez dyplomu Wojciech Mossakowski / Krzysztof Wołowczyk
46 MMX [ 220 ] MKS Wyzwolenie Robert Talaga / Sławomir Adamczuk
47 MMX [ 221 ] 10BKPanc Mariusz Plesiński / Tomasz Tkaczuk
48 MMX [ 222 ] Mierzwy Maciej Mierzwa / Bartosz Mierzwa
49 MMX [ 223 ] Boje się, ale biegnę! Jarosław Trepczyński / Konrad Siudek
50 MMX [ 224 ] Komenda i Sum Marcin Biederman / Krzysztof Rzeńca
51 MMX [ 225 ] Biegiem po Piwo Kamil Weinberg / Agnieszka Chylińska
52 R [ 800 ] Kobiety z psami trudne do ogarnięcia Iza Burzyńska / Magdalena Stępień
53 R [ 802 ] Josephine i Gruszka Sp z.o.o Józefina Siwko / Krystian Łyszkowski
54 R [ 804 ] Rycerze Mrroku Magdalena Ciarkowska / Bogdan Rycerski
55 R [ 805 ] Dzika Czesia Kamila Łapanowska / Jacenty Łapanowski
56 R [ 806 ] Kodiaki Józef Forystek / Katarzyna Raudner-Forystek
57 R [ 807 ] Lelonki Iwona Leleń / Mariusz Leleń
58 R [ 808 ] Team 360 Pięć Paprochów Marzena Wąsiewicz, Piotr Wąsiewicz / Urszula Wąsiewicz, Jerzy Wąsiewicz
59 R [ 809 ] Bor&Nor Natalia Filipczak / Sonia Kubicka
60 R [ 810 ] ZAZU Adventure Team Patrycja Patejko / Przemek Patejko
61 R [ 811 ] Którędy do domu Joanna Bałuszek / Benon Pręciuk-Bałuszek
62 R [ 812 ] Którędy do domu 2 Robert Pręciuk / Bruno Pręciuk-Bałuszek
63 R [ 813 ] Szklane Kuleczki Marta Wojnar / Ida Wojnar
64 R [ 814 ] Black River Małgorzata Nazimek / Rafał Zuba
65 R [ 815 ] Wesoła Ferajna Marzena Winkowska, Łukasz Rybka / Mariusz Piekielny, Angelika Piekielna
66 R [ 816 ] OK! Turyści Beata Bargiel / Włodzimierz Bargiel
67 R [ 817 ] Batyra Racing Team Natalia Najman / Michał Poźniak
68 R [ 818 ] 10bkpanc Świętoszów Michał Pajda / Jarosław Druciarek
69 R [ 819 ] Jaśminy i Piotrki Jaśmina Olejnik / Piotr Bublik
70 R [ 820 ] @koczi.ana Fanclub Michał Garbacik / Anna Koczera
71 RX [ 901 ] ORUTO Orienteering Team Jarosław Ludwisiak / Krzysztof Rdzany
72 RX [ 902 ] Doliniarze.com Krzysztof Wos / Piotr Gocyła
73 RX [ 903 ] KsiężnaKonsuelaBananaHamak i Ły$$y pu* Magne$$$ Zuzanna Parfianowicz / Grzegorz Hetman
74 RX [ 904 ] Kwiat Młodzieży Paweł Wojnar / Piotr Rzeńca
75 RX [ 905 ] RCI Kraków/ZSE1 Helena Wiercioch-Wójtowicz / Daria Wójtowicz
76 RX [ 906 ] Wydaję Jagodzianki w Guccim Kamil Lesisz / Jagoda Filipczak
77 RX [ 907 ] Pędzące ślimaki Barbara Wziętek / Aleksandra Sobas
78 RX [ 908 ] ROB klub KYSUCA Jan Košut / Terezka Kuriakova
79 RX [ 909 ] Bez szans Kacper Pawełczyk / Łukasz Wójcik
80 RX [ 910 ] Fotowoltaiczne Niunie Agnieszka Pułczyńska / Hanna Pułczyńska
81 RX [ 911 ] Zagubione Cabany Tomasz Rychłowski / Marcin Grochal
82 RX [ 912 ] Tatusie Orientusie Artur Gielec / Paweł Nowak
83 RX [ 913 ] Two words Marcin Migacz / Andrzej Niewiarowski
84 RX [ 914 ] brocodi Milosz Wojarski / Iwona Wojarska
85 RX [ 915 ] OK! BożoPablo Bożena Piłkowska / Paweł Piłkowski
86 RX [ 917 ] 28,73 Konrad Płóciennik / Adam Gąsiorowski
87 RX [ 919 ] Mustangi z Dzikiej Doliny Mateusz Miśtal / Marcin Leśnicki
88 RX [ 920 ] Rodzinka Muminka Dorota Mianowska / Rafał Mianowski
89 RX [ 921 ] Cofający się w przyszłość Julia Mianowska / Michał Pierzchała
90 RX [ 922 ] tomieszki Tomasz Łukawski / Mieszko Korycki
91 RX [ 923 ] 10 Brygada Kawalerki Pancernej Świętoszów Adam Marcinkowski / Andrzej Kanicki
92 RX [ 925 ] Zmieszani nie Wstrząśnięci Dariusz Żebrowski / Marek Drągowski
93 RX [ 926 ] Zielone Świnki Abu Szajna / Olo Olejnik
94 RX [ 927 ] Pysiaczki Tomasz Pabich / Hanna Pabich
95 RX [ 928 ] Marianki Agnieszka Daruk / Mariusz Daruk
96 RX [ 929 ] Minonki rozrabiają Marek KURYJ / Renata KURYJ
97 RX [ 930 ] Lets lost Michał Kowalczyk / Marta Bloch
98 RX [ 931 ] ***** *** Martyna Miśkiewicz / Gustaw Niewiedziała
99 RX [ 932 ] Wilki Dwa Maciej Bartos / Sebastian Wojczyk
100 RX [ 933 ] Rekonesans Renata Pisarek / Kordian Pisarek
101 RX [ 934 ] Komary Pola Niessner / Marta Michno
102 RX [ 935 ] 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Ewa Nikonowicz / Grzegorz Nikonowicz
103 RX [ 936 ] Batyra Racing Team Natalia Najman / Michał Poźniak
104 VKK [ 100 ] WITaj Babi Monika Krejčíková / Jana Kundratová
105 VKK [ 101 ] Wespół wzespół Anna Kurzyp / Agnieszka Bylica
106 VKK [ 102 ] Kangdjoktjo Vera Hajkova / Zuzana Setínková
107 VKK [ 103 ] Mamrot Zusno Anna Szewczykowska / Ilona Śliwczyńska
108 VKK [ 105 ] Jesteśmy za Anna Karnia-Biskupska / Bogusława Słońska
109 VKK [ 106 ] Dzikie Koty Monika Topór / Ewa Olejnik
110 VMIX1 [ 600 ] ***** ***! Joanna Grabowska / Przemek Czapla
111 VMIX1 [ 601 ] Sznurki Iwona Sztranek / Paweł Sztranek
112 VMIX1 [ 603 ] Drużyna Stasia Dorota Pawłowska / Piotr Pancerz
113 VMIX1 [ 604 ] Jastrzębie Planty Katarzyna Kuśmińska z d. Ciastek / Radosław Balmowski
114 VMIX1 [ 605 ] Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Spor Agata Kulicka / Marek Kubisiak
115 VMIX1 [ 608 ] Szwedzka Godzinka Maria Pabich / Piotr Krempiński
116 VMIX1 [ 609 ] CSC Adventure Academy Magdalena Stachura / Maciej Widera
117 VMIX1 [ 610 ] adehade Iwona Lamparska / Marcin Kutkiewicz
118 VMIX1 [ 611 ] Orientop Wrocław 2 Krzysztof Miaśkiewicz / Anna Rosłaniec
119 VMIX2 [ 701 ] Geznoherosi Teresa Bugaj / Krzysztof Urbaniak
120 VMIX2 [ 703 ] HoKus Magda Horová / Antonín Kusbach
121 VMIX2 [ 704 ] M&M’s Marek Wołowczyk / Mariola Wołowczyk
122 VMIX2 [ 705 ] Łapki Małgorzata Krochmal / Grzegorz Krochmal
123 VMIX2 [ 706 ] Gorillas Marta Siedlecka / Leszek Kwaśny
124 VMIX2 [ 708 ] TEAM PARA Irena Morawska / Paweł Morawski
125 VMIX2 [ 709 ] A co tam! Ewa Wołek / Artur Staszak
126 VMIX2 [ 710 ] ULBAR Ula Trykozko / Bartek Krasuski
127 VMM1 [ 300 ] Kumple Żwirka Dariusz Czechowicz / Jacek Litewka
128 VMM1 [ 301 ] RGR 1 Krzysztof Poniatowski / Michał Bek
129 VMM1 [ 302 ] Rodzinna Grupa Rowerowa 2 Michał Dudek / Robert Wdowiak
130 VMM1 [ 303 ] 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Jacek Więcko / Dariusz Jaroniec
131 VMM1 [ 304 ] Luje z Poznania, Tej Tomasz Kosicki / Krzysztof Łątkowski
132 VMM1 [ 305 ] JANOSIKI Łukasz Bułka / Zbig Mossoczy
133 VMM1 [ 307 ] GiL Leszek Herman-Izycki / Gabriel Bujakiewicz
134 VMM1 [ 308 ] Lunatycy Radosław Defeciński / Piotr Jaśkiewicz
135 VMM1 [ 309 ] Orientop Wrocław Jacek Wieszaczewski / Krzysztof Ligienza
136 VMM1 [ 310 ] GUTO Adventure Team Arkadiusz Mikler / Łukasz Ćwikliński
137 VMM1 [ 311 ] sevencoins.pl Tomasz Domin / Oleksandr Darczuk
138 VMM2 [ 400 ] SUMAK I MAKARON Waldemar Fijor / Wojciech Kluska
139 VMM2 [ 401 ] MISIEK & PIOREK Tomasz Paluchowski / Piotr Perucki
140 VMM2 [ 402 ] SOBOWTÓRY 2 Marcin Krasuski / Jerzy Kryjomski
141 VMM2 [ 403 ] Szybki i Wściekły Piotr Młynarczyk / Grzegorz Ledzion
142 VMM2 [ 404 ] 6969 Piotr Pisarek / Marek Słoński
143 VMM2 [ 405 ] Nawigator/Wawel Sławomir Łabuziński / Piotr Niessner
144 VMM2 [ 406 ] PKT Plessino Pszczyna Adam Skoczyński / Artur Skoczyński
145 VMM3 [ 500 ] WITaj Zbyněk Krejčík / Marian Lanc
146 VMM3 [ 501 ] OK-Masters Jerzy Parzewski / Romuald Guga
147 VMM3 [ 502 ] OldBoye Andrzej Krochmal / Krzysztof Wojarski
148 VMM3 [ 503 ] OK+ Lech Trzpil / Zygmunt Wronicz