Lista startowa

# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY
1 KK [ 50 ] Harde Dziołchy Małgorzata Wicha / Kamila Lubak
2 KK [ 51 ] Łobuzy Maria Drągowska / Anna Matyba
3 KK [ 52 ] 10BKPanc Justyna Panaszek / Aneta Bańska-Bodziona
4 KK [ 55 ] Aniołki Mobyego Anna Kosior / Sylwia Roszkowska
5 KK [ 56 ] Poszukiwacze Zaginionej Arki Natasza Nikitczenko / Magdalena Jaśkiewicz, Katarzyna Mazur
6 KK [ 57 ] Potforna Amba Katarzyna Konc / Małgorzata Biniecka
7 KK [ 58 ] Górskie Misiaczki Martyna Miśkiewicz / Kinga Górska
8 KK [ 59 ] Janosikowe Damy :D Agata Bąk / Joanna Biel
9 KK [ 60 ] 10BKPanc/3PBOT, Pozytywnie Zabiegani Sanok Anna Korczyc / Weronika Wolf
10 KK [ 61 ] Iwona Jurkowska /
11 KK [ 62 ] Tej, Włóczymordo! Joanna Owczarz / Katarzyna Sochacka
12 KK [ 63 ] Toeris Racing Pink Aleksandra Jędrzejewska / Katarzyna Kotlarczyk
13 KK [ 64 ] Paulina i Ania Anna Morawska / Paulina Cygler
14 KK [ 65 ] Toeris Racing Turquoise Lidia Walerowska / Jagoda Wierzchowska
15 KK [ 66 ] Pączki z lukrem Weronika Fortuniak / Mariya Polishchuk
16 MIX [ 250 ] Klub InO STOWARZYSZE BePeKi Barbara Szmyt / Dariusz Walczyna
17 MIX [ 251 ] Papuga i Elektryk Zuzanna Kubicka / Piotr Parfianowicz
18 MIX [ 252 ] DKB Tenczynek Paweł Franczyk / Barbara Skupień-Franczyk
19 MIX [ 253 ] Idę Tam Gdzie Lubię + Świnka Falenicka Ania Natusiewicz / Marek Piela
20 MIX [ 255 ] Zawiszaki Natalia Dzika / Marcin Durmaj
21 MIX [ 256 ] Medik 2 Barbora Šimečková / Peter Grendar
22 MIX [ 258 ] Zakochaj się w bieganiu Weronika Machowska-Krupa / Łukasz Krupa
23 MIX [ 259 ] Pani i Pan Godzinka Maria Pabich / Piotr Krempiński
24 MIX [ 260 ] sporting.travel Maciej Dubaj / Urszula Zimny
25 MIX [ 261 ] AGHmy Jakub Kijak / Adrianna Biederman
26 MIX [ 262 ] Coś Nom Pizło na Łeb II Iza Osyszko / Jan Byrczek
27 MIX [ 263 ] zimno, mokro i daleko od domu Piotr Dargacz / Anna Dargacz
28 MIX [ 264 ] Coś Nom Pizło Na Łeb AGH Jakub Szewczyk / Sylwia Manterys
29 MIX [ 265 ] Zakład Aktywności Zawodowej Justyna Frączek-Bogacka / Przemysław Czapla
30 MIX [ 266 ] JJFit Joanna Jachym-Drewniak / Łukasz Drewniak
31 MIX [ 267 ] Emigranci Aleksandra Zimny / Grzegorz Korpula
32 MM [ 151 ] MKS Wyzwolenie 1 Tomasz Talaga / Ryszard Jachimczak
33 MM [ 152 ] MKS Wyzwolenie 2 Robert Talaga / Sławomir Adamczuk
34 MM [ 153 ] Romulus i Remus Tomasz Domin / Daniel Gajos
35 MM [ 154 ] Dwa Wuje Marcin Chrobak / Radosław Tarnowski
36 MM [ 155 ] Partizany Mariusz Nowak / Tomasz Tuleja
37 MM [ 156 ] Ojce Tomasz Mucha / Paweł Szlachta
38 MM [ 157 ] Harman Running Team Michał Mazur / Piotr Lewanda
39 MM [ 158 ] Coś nom pizło na łeb Jarek Borgiel / Tomek Jurczyk
40 MM [ 159 ] 10 BKPanc Michał Kalata / Kuba Drągowski
41 MM [ 160 ] Mazurskie i Tatrzańskie Tropy Piotr Kwitowski / Piotr Leja
42 MM [ 161 ] PIANA Z PYSKA Łukasz Słomiany / Jakub Świętek
43 MM [ 162 ] InO SCI / Coś nom pizło na łeb Piotr Marszałek / Paweł Masztalski
44 MM [ 163 ] QL0CK0W4 SKŁ4D4NK4 Michał Kłodowski / Andrzej Wieczorek
45 MM [ 164 ] Orientuś Łódź Piotr Paszyński / Maciej Marcjanek
46 MM [ 165 ] Gymcity AR Ireneusz Waluga / Mateusz Talanda
47 MM [ 166 ] Salomon Navigator Paweł Dybek / Paweł Moszkowicz
48 MM [ 167 ] inov-8 / fundacja Aktywne Beskidy Maciej Więcek / Michał Kołodziejczyk
49 MM [ 168 ] Norka Team Krzysztof Wiernusz / Karol Ziajka
50 MMX [ 200 ] Tańczący z Łosiami Anna Mączka / Mirosław Mączka
51 MMX [ 201 ] Podgórz Łukasz Jajecznica / Przemysław Drogon
52 MMX [ 202 ] Bagno Wwa Radosław Demby / Jakub Pyszyński
53 MMX [ 203 ] Tatusie Orientusie Artur Gielec / Paweł Nowak
54 MMX [ 204 ] IT Orient Jarosław Trepczyński / Piotr Zarzycki
55 MMX [ 206 ] 15.GBZ Mariusz RAMOTOWSKI / Marek SUDOŁ
56 MMX [ 207 ] Córka młynarza Marek Porębski / Rysiek Pręcikowski
57 MMX [ 208 ] STOWARZYSZE na SKRÓTY Zuzanna Malanowska / Bartosz Tyczyński
58 MMX [ 209 ] Pryszcze, wrzody i inne syfy Marek Skorupa / Marcin Biederman
59 MMX [ 210 ] NKL Anastasiia Kolesnikova / Krystian Banaś
60 MMX [ 211 ] NKL v2 Katarzyna Kidacka / Sebastian Przesmycki
61 MMX [ 212 ] Być jak Kipchoge Mariusz Pabich / Konrad Płóciennik
62 MMX [ 213 ] Pan Netoperek i Robin Tomas Tichy / Sławek Uryga
63 MMX [ 214 ] 10BKPANC Adam Pisulski / Przemysław Kraszewski
64 MMX [ 215 ] Na Pełnej Korbie Łukasz Gryzio / Tomasz Tkaczuk
65 MMX [ 216 ] Klub InO Stowarzysze Agnieszka Kuś / Michał Kuś
66 MMX [ 218 ] Zuchy Grzegorz Zuchmański / Przemysław Zuchmański
67 MMX [ 219 ] Kaliber Przykuc Grzegorz Tatoń / Filip Tatoń
68 MMX [ 220 ] Kajakarze Paweł Brański / Maciek Kowalczyk
69 MMX [ 221 ] Wolni chłopcy Krzysztof Wołowczyk / Wojciech Mossakowski
70 MMX [ 222 ] Niezła Korba AT Aleksander Tittenbrun / Janek Kaseja
71 MMX [ 223 ] tomieszki. Tomasz Łukawski / Mieszko Korycki
72 MMX [ 224 ] Słabiaki 2 Piotr Banach / Sławomir Skrynicki
73 MMX [ 225 ] 10BKPANC 2 Denis Mądry / Tomasz Kaleta
74 MMX [ 226 ] Mysi Team Daniel Pietrzak / Joanna Pietrzak
75 R [ 800 ] EMERYCI I RENCIŚCI Joanna Krukowska / Stanisław Kruczek
76 R [ 802 ] Byle do mety Liliana Grzymkiewicz / Mateusz Grzymkiewicz, Piotr Nowak
77 R [ 804 ] kierunek GNIEZnO Bartek Gajkowski / Magda Ziobrowska
78 R [ 806 ] 10BKPanc Natalia Szczęsnowicz / Katarzyna Trzuszkowska
79 R [ 808 ] Rodzinka Iwona Bartczak / Jolanta, Robert Dębiński
80 R [ 809 ] Warmuzy Łukasz Warmuz / Monika, Liliana, Jeremi Warmuz
81 R [ 811 ] RCI Kraków/SP144 Kraków Helena Wiercioch-Wójtowicz / Daria Wójtowicz
82 R [ 812 ] GulyásPierogi & The Beast Alicja Piłkowska / Zoltán Klinghammer
83 R [ 813 ] Pędzące ślimaki, Ninja Go i Mama Jasiu Maryniak / Zofia Maryniak, Ewa Stańczak-Maryniak
84 R [ 815 ] Warmuzy mlodsze Tobiasz Warmuz / Mateusz, Marta Warmuz
85 R [ 816 ] Zabiegani po uszy Iza Binkowska / Helena Potempska, Stanisław Potempski
86 R [ 817 ] Tito i tato Benedykt Walerowski / Tytus walerowski
87 R [ 818 ] Wolniej się nie da Patrycja Patejko / Małgorzata Marchlik
88 R [ 819 ] Kodiak Józef Forystek / Katarzyna Forystek
89 R [ 820 ] Psi patrol Marta Wojnar / Hanna Wojnar, Ida Wojnar
90 R [ 821 ] Magiczna Czwóreczka Julia Mianowska, Mateusz Ryska / Antonina Mianowska, Filomena Chabiera
91 R [ 822 ] Team 360 Pięć paprochów Marzena Wąsiewicz, Piotr Wąsiewicz / Urszula Wąsiewicz, Jerzy Wąsiewicz
92 R [ 824 ] Boberki Katarzyna Wójtowicz / Krzysztof Wójtowicz, Lena Chabiera
93 R [ 825 ] InO SCI Ewa Stanna / Kuba Stanny
94 R [ 826 ] Dwa Misie Adam Zakościelny / Andrzej Radoszewski-Zakościelny
95 R [ 828 ] KUBIKI Tomasz Kubicki / Małgorzata Kubicka
96 R [ 829 ] Bossu Team Natalia Filipczak / Sonia Kubicka
97 R [ 830 ] Take off Marek Zym / Renata Zym
98 R [ 831 ] Żabka i Ślepe Krety Zagłady Ireneusz Kotlarczyk / Aleksandra Kotlarczyk Jakub Kotlarczyk
99 R [ 832 ] OK! BożoPablo Bożena Piłkowska / Paweł Piłkowski
100 R [ 833 ] Black River Małgorzata Nazimek / Rafał Zuba
101 R [ 834 ] Lazy Bears Jan Tursky / Martin Kosut
102 R [ 835 ] A żeby to ja wiedział Agata Rybus / Rafał Krzycki, Aleksander Krzycki
103 R [ 920 ] AA Agnieszka Pułczyńska / Anna Dyzio
104 RX [ 803 ] Kruki i Gozo Monika Krukowska / Krzysztof Krukowski
105 RX [ 900 ] Kazuar & Żeneta Kamil Lesisz / Jagoda Filipczak
106 RX [ 901 ] Mustangi z Dzikiej Doliny Marcin HARPER Leśnicki / Mateusz Miśtal
107 RX [ 902 ] Nie zbieramy jagód Adam Gąsiorowski / Daniel Michalski
108 RX [ 903 ] ROB klub KYSUCA Ján Košut / Terezka Kuriaková
109 RX [ 904 ] Amatorzy kwaśnych jabłek Krzysztof Rzeńca / Tomek Rzeńca
110 RX [ 905 ] Doliniarze.com Krzysztof Woś / Anna Woś
111 RX [ 906 ] Świeżaki z Bieszczad Krystian Kandefer / Agnieszka Kandefer
112 RX [ 907 ] Ruda i Blondyna Marta Listek / Maja Garbacik
113 RX [ 908 ] 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Ewa Nikonowicz / Grzegorz Nikonowicz
114 RX [ 909 ] Emma i Mustang Hanna Pabich / Tomasz Pabich
115 RX [ 910 ] Nietoperze Małgorzata Łubis / Rafał Łubis
116 RX [ 911 ] Starzy Znajomi Adam Krochmal / Paweł Starzyński
117 RX [ 912 ] Luksusowa ekipa Paweł Wojnar / Piotr Rzeńca
118 RX [ 913 ] MKS Wyzwolenie 3 Krzysztof Kowalski / Tomasz Trzaskalski, Stanisław Kuc
119 RX [ 915 ] Kajko i Kokosz Dariusz Łyś / Marcin Marszałek
120 RX [ 916 ] Marianki Agnieszka Kocińska / Mariusz Daruk
121 RX [ 917 ] Tadeusz i Agnieszka Agnieszka Wojciechowicz / Tadeusz Piłkowski
122 RX [ 918 ] naStroje Aleksandra Grzegocka-Jurczyk / Marta Jurczyk
123 RX [ 919 ] Ziutowe Gacki Łukasz Wójcik / Michał Łubis
124 RX [ 921 ] Nie szukajcie nas Jarosław Ludwisiak / Krzysztof Rdzany
125 RX [ 922 ] Wydry Galicja Wiesław Bać / Marek Oleksak
126 RX [ 923 ] Pełzający Holender Bartosz Skalski / Jan Goleń
127 RX [ 924 ] Rowerem po górach 1 Laura Ruśkiewicz / Jarek Kapusta
128 RX [ 925 ] Rowerem po górach 2 Kasia Ruśkiewicz / Grzegorz Ruśkiewicz
129 RX [ 926 ] InO.Maniak & Wydra z Galicji Mirosław Marek / Zbigniew Kruk
130 RX [ 927 ] Anna Dusza / Michał Wołowczyk
131 RX [ 928 ] Katarzyna Wąsowicz /
132 RX [ 929 ] Słonina krajana Toporem Zosia Słońska / Magda Topór
133 RX [ 930 ] LUDZKIE WRAKI Paweł Kostrzębski / Sławomir Wnuczek
134 RX [ 931 ] Orjent Ekspres Abu Szajna / Tomek Olejnik / Krzysztof Jamrozik
135 RX [ 932 ] Planeta Elżbieta Tomkiewicz / Tomasz Tomiewicz
136 RX [ 933 ] OK! TURYŚCI Beata Bargiel / Włodzimierz Bargiel
137 RX [ 934 ] OK! MARO I DARO Marek Drągowski / Dariusz Żebrowski
138 RX [ 935 ] Pięścia i czołem Marcin Łagowski / Wojciech Łagowski
139 RX [ 936 ] tomieszki. Tomasz Łukawski / Mieszko Korycki
140 VKK [ 100 ] WITaj baby Monika Krejčíková / Jana Kundratová
141 VKK [ 101 ] PodraFały Beauty Wioletta Fałowska / Anna Podraza
142 VKK [ 103 ] Baby Věra Krajčová / Anna Stackeová
143 VKK [ 104 ] OK!owe Marzenka Drągowska / Bogna Wróblewska
144 VKK [ 105 ] Mikrofon Urszuli Anna Szewczykowska / Ilona Śliwczyńska
145 VKK [ 106 ] Trzy blondynki Ewa Skubida / Anna Majkowska
146 VKK [ 107 ] Dzikie Koty Ewa Olejnik / Monika Topór
147 VKK [ 108 ] B&K Katarzyna Gawron / Bogusława Słońska
148 VMIX1 [ 600 ] Wodzionka CSC Adventure Academy Maciej Widera / Magdalena Stachura
149 VMIX1 [ 602 ] Sznurki Iwona Sztranek / Paweł Sztranek
150 VMIX1 [ 603 ] Mianosie Dorota Mianowska / Rafał Mianowski
151 VMIX1 [ 604 ] Wędrowniczki Anna Staszak / Olga Franckiewicz
152 VMIX1 [ 605 ] Skierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej Agata Kulicka / Marek Kubisiak
153 VMIX1 [ 608 ] Kate & Kot KATARZYNA ETTERLE-GARBACIK / WOJCIECH GARBACIK
154 VMIX1 [ 609 ] Strefa Byków Ewa Hordziejewicz / Artur Moroń
155 VMIX1 [ 610 ] Pogromcy kilometrów Magdalena Machowska / Sebastian Machowski
156 VMIX1 [ 611 ] adehade Iwona Lamparska / Marcin Kutkiewicz
157 VMIX1 [ 612 ] SDM Katarzyna Baltyn / Jacek Baltyn
158 VMIX1 [ 613 ] Cytrynówka Team Joanna Wilk-Dec / Sławomir Dec
159 VMIX1 [ 614 ] ZABIEGANI PO USZY Marcin Roszkowski / Ewa Zarzycka
160 VMIX1 [ 615 ] Zmechole/15BZ Magdalena Ciarkowska / Bogdan Rycerski
161 VMIX1 [ 616 ] I po Kandaharze... Krzysztof Rogoż / Ewa Ćwiklińska
162 VMIX2 [ 700 ] Wytrzeszczone Niepoślipki Renata Łaska / Tomasz Łaski
163 VMIX2 [ 701 ] Prezes na Wawelu Teresa Bugaj / Krzysztof Urbaniak
164 VMIX2 [ 702 ] Mazurek & Misiaczek Andrzej Mazurkiewicz / Ewa Misiaczek
165 VMIX2 [ 703 ] Medik 1 Jozef Šimeček / Anna Šimečková
166 VMIX2 [ 704 ] Bawołki Ewa Wołek / Marek Wołowczyk
167 VMIX2 [ 705 ] Kabatki Mariola Wołowczyk / Joanna Parfianowicz
168 VMIX2 [ 706 ] Łapki Małgorzata Krochmal / Grzegorz Krochmal
169 VMIX2 [ 708 ] TEAM PARA Irena Morawska / Paweł Morawski
170 VMIX2 [ 709 ] Kotki Dorotki Asia Stępniak / Michał Stępniak
171 VMM1 [ 301 ] Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi Michał Dudek / Robert Wdowiak
172 VMM1 [ 302 ] Mocne Marki Marek Słoński / Marek Topór
173 VMM1 [ 303 ] PodraFały Rafał Fałowski / Tadeusz Podraza
174 VMM1 [ 304 ] Team 360 Igor Błachut / Piotr Dopierała
175 VMM1 [ 305 ] Luje z Poznania, tej! Tomasz Kosicki / Krzysztof Łątkowski
176 VMM1 [ 306 ] 10BKPanc Mariusz Plesiński / Adam Marcinkowski
177 VMM1 [ 307 ] 31BLT Remik Nowak / Wojciech Jaworski
178 VMM1 [ 308 ] 10BKP Mariusz Sitnicki / Paweł Golinowski
179 VMM1 [ 309 ] Piotr Pisarek / Paweł Gorczyca
180 VMM1 [ 310 ] Kurła Pioter Michał Korba / Maciej Bazała
181 VMM1 [ 311 ] Grupa Diesnera Wojciech Krajewski / Tomasz Mikulski
182 VMM1 [ 312 ] Lunatycy Radosław Defeciński / Piotr Jaśkaniec
183 VMM1 [ 313 ] Kumple Żwirka Jacek Litewka / Dariusz Czechowicz
184 VMM1 [ 314 ] bikeBoard Improdex TEAM Zbyszek Mossoczy / Łukasz Bułka
185 VMM2 [ 400 ] Sobowtóry Jarosław Bartczak / Jerzy Kryjomski
186 VMM2 [ 401 ] Pogromcy kilometrów+Motyla noga Dariusz Rychlicki / Paweł Szpak
187 VMM2 [ 403 ] Sumak i Makaron Waldemar Fijor / Wojciech Kluska
188 VMM2 [ 404 ] Szybki i Wściekły Piotr Młynarczyk / Grzegorz Ledzion
189 VMM2 [ 405 ] Rontil / Wawel Piotr Niessner / Zbigniew Rajtar
190 VMM3 [ 500 ] OK-Masters Jerzy Parzewski / Romuald Guga
191 VMM3 [ 501 ] Dwójka bez sternika Janusz Olbrycht / Sławomir Sypuła
192 VMM3 [ 502 ] WITaj Zbyněk Krejčík / Marian Lanc
193 VMM3 [ 503 ] Výletníci Pavel Krajča / Antonín Kusbach
194 VMM3 [ 504 ] OK! Wróbel z Drągiem Tadeo Wróblewski / Robert Drągowski
195 VMM3 [ 505 ] Krzywik Wiktor Wiśniewicz / Krzysztof Skotnicki
196 VMM3 [ 507 ] Późne Wrony Szymon Poźniak / Zygmunt Wronicz
197 VMM3 [ 508 ] Romek i Atomek Roman Blimke / Adrian Król
198 VMM3 [ 509 ] Starsi Panowie Lech Trzpil / Jacenty Łapanowski