Wyniki zawodów E1 + E2

# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 KK [ 1 ] Harde Dziołchy Małgorzata Wicha / Kamila Lubak 5:02:12 + 0:00:00 5:02:12 4:27:01 + 0:00:00 4:27:01 9:29:13
2 KK [ 12 ] Atomówki KK Martyna Miśkiewicz / Zuzanna Kubicka 6:16:21 + 0:00:00 6:16:21 4:34:52 + 0:00:00 4:34:52 10:51:13
3 KK [ 10 ] JJFit/On-Sight Joanna Jachym-Drewniak / Marta Kurek 6:38:32 + 0:00:00 6:38:32 5:14:38 + 0:00:00 5:14:38 11:53:10
4 KK [ 2 ] Górska i Mazurska Kinga VI Górska / Agnieszka Kocińska 6:53:06 + 0:00:00 6:53:06 5:31:17 + 0:00:00 5:31:17 12:24:23
5 KK [ 11 ] 10BKPanc 1 Anna Korczyc / Katarzyna Machnik 7:41:10 + 0:00:00 7:41:10 4:43:26 + 0:00:00 4:43:26 12:24:36
6 KK [ 4 ] BUSHIDO Agata Bąk / Katarzyna Kozera 7:04:32 + 0:00:00 7:04:32 5:51:39 + 0:00:00 5:51:39 12:56:11
7 KK [ 3 ] Aniołki Mobyego Anna Kosior / Sylwia Roszkowska 7:48:50 + 8:00:00 15:48:50 7:39:10 + 0:00:00 7:39:10 23:28:00
8 KK [ 6 ] Mazurskie Tropy Anna Kwitowska / Agnieszka Niewczas 7:50:07 + 6:00:00 13:50:07 7:15:37 + 3:00:00 10:15:37 24:05:44
9 KK [ 5 ] 10 BKPanc Anna Miżdal / Aneta Bańska-Bodziona 8:19:54 + 4:40:00 12:59:54 7:50:00 + 7:30:00 15:20:00 28:19:54
10 KK [ 7 ] Korba Team Iwona Skrzęta / Inga Skrzęta 7:29:31 + 14:00:00 21:29:31 8:14:36 + 14:30:00 22:44:36 44:14:07
KK [ 8 ] Kobiety w Górach Aleksandra Grzegocka / Amelia Witka 7:54:33 + 11:00:00 18:54:33 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 MIX [ 66 ] 10BKPanc Mariusz Plesiński / Wioletta Paduszyńska 6:10:49 + 0:00:00 6:10:49 4:42:02 + 0:00:00 4:42:02 10:52:51
2 MIX [ 56 ] Sporting.Travel Team Ula Zimny / Bartłomiej Karabin 6:11:29 + 0:00:00 6:11:29 4:54:59 + 0:00:00 4:54:59 11:06:28
3 MIX [ 69 ] Mistrzowie UJ Aleksandra Bazułka / Marcin Biederman 6:22:08 + 0:00:00 6:22:08 5:17:11 + 0:00:00 5:17:11 11:39:19
4 MIX [ 63 ] Powrót do przeszłości Maria Pabich / Witold Tosik 6:11:40 + 0:00:00 6:11:40 5:34:57 + 0:00:00 5:34:57 11:46:37
5 MIX [ 52 ] Za młodzi na VMIX Tomasz Domin / Kamila Głodowska 6:35:15 + 0:00:00 6:35:15 5:53:23 + 0:00:00 5:53:23 12:28:38
6 MIX [ 62 ] Mokro, zimno i daleko od domu Piotr Dargacz / Anna Podstawa 7:25:49 + 0:00:00 7:25:49 5:49:21 + 0:00:00 5:49:21 13:15:10
7 MIX [ 70 ] CTS team Izabela Osyszko / Andrzej Osyszko 7:24:19 + 0:00:00 7:24:19 6:40:37 + 0:00:00 6:40:37 14:04:56
8 MIX [ 58 ] Zakochaj się w bieganiu Weronika Machowska / Łukasz Krupa 7:03:37 + 0:00:00 7:03:37 7:06:55 + 0:00:00 7:06:55 14:10:32
9 MIX [ 71 ] KLIKA Team Kama Guzik / Paweł Jachym 7:30:55 + 0:00:00 7:30:55 7:25:20 + 0:00:00 7:25:20 14:56:15
10 MIX [ 55 ] On-Sight Mix Krzysztof Łakomiec / Joanna Łakomiec 7:49:56 + 1:30:00 9:19:56 6:40:55 + 0:00:00 6:40:55 16:00:51
11 MIX [ 61 ] DKB Tenczynek Paweł Franczyk / Barbara Skupień-Franczyk 7:46:32 + 1:30:00 9:16:32 7:08:15 + 0:00:00 7:08:15 16:24:47
12 MIX [ 65 ] Medycy Michał Wołowczyk / Weronika Fortuniak 5:05:11 + 4:30:00 9:35:11 4:47:45 + 4:30:00 9:17:45 18:52:56
13 MIX [ 64 ] SPLA Tychy Mariusz Ryniak / Paulina Muzyk-Świętek 7:14:27 + 6:00:00 13:14:27 7:04:21 + 5:00:00 12:04:21 25:18:48
14 MIX [ 68 ] Z PIEKŁA RODEM Angelika Piekielna / Mariusz Piekielny 7:36:53 + 3:00:00 10:36:53 5:21:51 + 9:30:00 14:51:51 25:28:44
15 MIX [ 53 ] Klub InO STOWARZYSZE BePeKi Barbara Szmyt / Dariusz Walczyna 7:47:00 + 11:30:00 19:17:00 7:40:46 + 0:00:00 7:40:46 26:57:46
16 MIX [ 60 ] Mysi Team Daniel Pietrzak / Joanna Pietrzak 8:00:18 + 6:00:00 14:00:18 6:59:40 + 9:30:00 16:29:40 30:29:58
17 MIX [ 54 ] Idę tam gdzie lubię ze Świnką Falenicką (KInO Ania Natusiewicz / Marek Piela 7:57:35 + 7:30:00 15:27:35 7:50:07 + 9:30:00 17:20:07 32:47:42
MIX [ 57 ] HOD TEAM Anna Hoduń / Zdzisław Hoduń -8:00:00 + 0:00:00 0:00:00 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
MIX [ 59 ] Doliniarze.com Krzysztof Woś / Anna Woś 7:47:11 + 10:00:00 17:47:11 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 MM [ 116 ] Hardy Jeleń z długim Drągiem Michał Kalata / Kuba Drągowski 4:54:03 + 0:00:00 4:54:03 4:10:38 + 0:00:00 4:10:38 9:04:41
2 MM [ 110 ] Coś nom pizło na/ GYM CITY Ireneusz Waluga / Tomasz Jurczyk 5:09:01 + 0:00:00 5:09:01 4:02:23 + 0:00:00 4:02:23 9:11:24
3 MM [ 112 ] Navigator Paweł Moszkowicz / Sławek Łabuziński 5:32:46 + 0:00:00 5:32:46 4:26:23 + 0:00:00 4:26:23 9:59:09
4 MM [ 111 ] Young power & old masters Mateusz Dzieżok / Adam Banaszek 5:45:12 + 0:00:00 5:45:12 4:15:08 + 0:00:00 4:15:08 10:00:20
5 MM [ 101 ] Morenka Team Marcin Sontowski / Paweł Ćwidak 5:52:53 + 0:00:00 5:52:53 4:43:55 + 0:00:00 4:43:55 10:36:48
6 MM [ 121 ] QL0CK0W4 SKŁ4D4NK4 Dariusz Firlej / Andrzej Wieczorek 6:22:15 + 0:00:00 6:22:15 4:41:05 + 0:00:00 4:41:05 11:03:20
7 MM [ 108 ] WKS Wybrzeże Klatki Schodowej Piotr Parfianowicz / Wojciech Mossakowski 6:06:30 + 0:00:00 6:06:30 5:00:33 + 0:00:00 5:00:33 11:07:03
8 MM [ 120 ] Ultra AR+Q Piotr Leja / Łukasz Drewniak 6:24:55 + 0:00:00 6:24:55 4:45:38 + 0:00:00 4:45:38 11:10:33
9 MM [ 122 ] MaKraMa z Miodu Marcin Krasuski / Mateusz Mioduszewski 6:23:45 + 0:00:00 6:23:45 4:49:34 + 0:00:00 4:49:34 11:13:19
10 MM [ 123 ] inov-8 Maciej Więcek / Michał Jędroszkowiak 6:28:09 + 0:00:00 6:28:09 4:47:34 + 0:00:00 4:47:34 11:15:43
11 MM [ 113 ] Jacobos Jakub Fajfer / Tomasz Kobos 6:38:44 + 0:00:00 6:38:44 5:17:31 + 0:00:00 5:17:31 11:56:15
12 MM [ 114 ] Dreamtime Trails Przemysław Witczak / Mateusz Komorowski 7:03:41 + 0:00:00 7:03:41 5:36:11 + 0:00:00 5:36:11 12:39:52
13 MM [ 103 ] XS Sport Krzysztof Lisak / Konrad Ciuraszkiewicz 7:26:20 + 0:00:00 7:26:20 5:48:27 + 0:00:00 5:48:27 13:14:47
14 MM [ 107 ] Navigare necesse est & UltraTarnów Tadeusz Podraza / Grzegorz Wyciślak 7:04:30 + 0:00:00 7:04:30 6:13:40 + 0:00:00 6:13:40 13:18:10
15 MM [ 109 ] Dwa wuje Marcin Chrobak / Radosław Tarnowski 7:33:34 + 0:00:00 7:33:34 7:45:59 + 0:00:00 7:45:59 15:19:33
16 MM [ 119 ] Inov-8 Byledobiec Krzysztof Dołęgowski / Robert Celiński 7:00:10 + 0:00:00 7:00:10 4:50:17 + 6:30:00 11:20:17 18:20:27
17 MM [ 104 ] MKS Wyzwolenie Sławomir Adamczuk / Marcin Piaseczny 8:13:55 + 6:10:00 14:23:55 6:33:42 + 0:00:00 6:33:42 20:57:37
18 MM [ 117 ] Kurła Pioter Michał Korba / Maciej Bazała 7:44:10 + 6:30:00 14:14:10 7:49:40 + 0:00:00 7:49:40 22:03:50
19 MM [ 105 ] MKS Wyzwolenie Tomasz Talaga / Robert Talaga 7:44:03 + 9:00:00 16:44:03 6:33:51 + 0:00:00 6:33:51 23:17:54
20 MM [ 118 ] Eksperci nawigacji Roman Miszczyk / Michał Kołodziejczyk 8:59:16 + 9:30:00 18:29:16 6:22:44 + 0:00:00 6:22:44 24:52:00
21 MM [ 102 ] Antropolog Biom Michal Kowalczyk / Gabriel Matwiejczyk 7:20:45 + 13:00:00 20:20:45 5:13:25 + 9:30:00 14:43:25 35:04:10
22 MM [ 115 ] Ojce Tomasz Mucha / Paweł Szlachta 8:58:53 + 25:55:00 34:53:53 8:16:25 + 17:30:00 25:46:25 60:40:18
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 MMX [ 226 ] Grudniowe Chłopaki Łukasz Gryzio / Mariusz Pabich 4:42:39 + 0:00:00 4:42:39 3:57:51 + 0:00:00 3:57:51 8:40:30
2 MMX [ 215 ] 3 razy 1404 Bartosz Gajkowski / Łukasz Warmuz 4:46:29 + 0:00:00 4:46:29 4:05:10 + 0:00:00 4:05:10 8:51:39
3 MMX [ 207 ] Bimbrownicy v.0.5 Wojtek Dudek / Adam Szmulkowski 5:17:53 + 0:00:00 5:17:53 4:05:47 + 0:00:00 4:05:47 9:23:40
4 MMX [ 225 ] Goprowcy Dominik Cyran / Michał Wojarski 5:26:36 + 0:00:00 5:26:36 4:39:35 + 0:00:00 4:39:35 10:06:11
5 MMX [ 229 ] Coś nom pizło na łeb II Paweł Masztalski / Jakub Szewczyk 6:14:59 + 0:00:00 6:14:59 4:35:10 + 0:00:00 4:35:10 10:50:09
6 MMX [ 210 ] Nie płacz Adaś Piotr Krempiński / Michał Łubis 6:20:58 + 0:00:00 6:20:58 4:40:17 + 0:00:00 4:40:17 11:01:15
7 MMX [ 237 ] Landcośtam 2.0 Joanna Susmanek / Tomasz Pancerowicz 6:25:15 + 0:00:00 6:25:15 5:06:15 + 0:00:00 5:06:15 11:31:30
8 MMX [ 217 ] Mazurskie Tropy Piotr Kwitowski / Patryk Grabski 6:39:28 + 0:00:00 6:39:28 5:04:25 + 0:00:00 5:04:25 11:43:53
9 MMX [ 231 ] InO SCI Piotr Marszałek / Mateusz Sporysz 7:08:49 + 0:00:00 7:08:49 4:52:57 + 0:00:00 4:52:57 12:01:46
10 MMX [ 205 ] Coś nom pizło na łeb Julia Cieślar / Jarek Borgiel 6:44:25 + 0:00:00 6:44:25 5:18:32 + 0:00:00 5:18:32 12:02:57
11 MMX [ 222 ] Jeźdźcy bez głów Dawid Zając / Konrad Płóciennik 7:24:28 + 0:00:00 7:24:28 4:40:03 + 0:00:00 4:40:03 12:04:31
12 MMX [ 202 ] Trapery Kamil Lesisz / Mateusz Krzeszewski 7:51:19 + 0:00:00 7:51:19 6:25:43 + 0:00:00 6:25:43 14:17:02
13 MMX [ 206 ] Mazury idą w góry Katarzyna Mazur / Michał Mazur 8:05:26 + 0:30:00 8:35:26 6:34:49 + 0:00:00 6:34:49 15:10:15
14 MMX [ 236 ] Zuchy Przemysław Zuchmański / Grzegorz Zuchmański 7:43:08 + 0:00:00 7:43:08 7:28:06 + 0:00:00 7:28:06 15:11:14
15 MMX [ 230 ] Ciągle pod górkę Jacek Baltyn / Sławek Dec 8:06:52 + 0:35:00 8:41:52 6:30:44 + 0:00:00 6:30:44 15:12:36
16 MMX [ 213 ] Potforna Amba Katarzyna Konc / Małgorzata Biniecka 7:09:51 + 4:30:00 11:39:51 4:57:10 + 0:00:00 4:57:10 16:37:01
17 MMX [ 218 ] Drużyna A(SR) Paweł Jaciów / Tomasz Jadczyk 7:50:57 + 1:30:00 9:20:57 7:30:29 + 0:00:00 7:30:29 16:51:26
18 MMX [ 214 ] Biegiem po Piwo Jarosław Feliński / Kamil Weinberg 7:39:10 + 3:00:00 10:39:10 7:19:12 + 0:00:00 7:19:12 17:58:22
19 MMX [ 216 ] Biegnij albo rzuć Anna Sejbuk / Marcin Marszałek 7:36:07 + 6:30:00 14:06:07 7:35:26 + 0:00:00 7:35:26 21:41:33
20 MMX [ 211 ] Pietrki Piotr Rzeńca senior / Piotrek Rzeńca 6:06:26 + 12:00:00 18:06:26 5:14:45 + 0:00:00 5:14:45 23:21:11
21 MMX [ 233 ] Zepsute Kompasy Alicja Zagórny / Marek Zagórny 7:07:07 + 9:00:00 16:07:07 7:18:05 + 0:00:00 7:18:05 23:25:12
22 MMX [ 228 ] InO SCI Kuba Stanny / Ewa Stanna 7:07:04 + 9:00:00 16:07:04 7:18:11 + 0:00:00 7:18:11 23:25:15
23 MMX [ 221 ] zjem krowę w Indiach Jan Byrczek / Jakub Jaroszek 5:55:49 + 0:00:00 5:55:49 5:27:37 + 12:30:00 17:57:37 23:53:26
24 MMX [ 224 ] Rywalizacja Pokoleń Andrzej Sałamacha / Dawid Sałamacha 7:33:41 + 9:00:00 16:33:41 7:44:45 + 1:30:00 9:14:45 25:48:26
25 MMX [ 219 ] AA z BB Adam Gładki / Agata Fajfer 7:23:00 + 12:00:00 19:23:00 7:44:39 + 1:30:00 9:14:39 28:37:39
26 MMX [ 204 ] Tańczący z Łosiami Anna Mączka / Mirosław Mączka 7:34:51 + 7:30:00 15:04:51 7:19:03 + 7:30:00 14:49:03 29:53:54
27 MMX [ 234 ] Mazurskie Tropy Krzysztof Mierzwicki / Kuba Pyszyński 7:59:57 + 10:30:00 18:29:57 7:59:22 + 6:00:00 13:59:22 32:29:19
28 MMX [ 208 ] Bimbrownicy v.0.7 Igor Majewski / Grzegorz Garbuliński 7:41:49 + 9:00:00 16:41:49 5:11:16 + 12:30:00 17:41:16 34:23:05
29 MMX [ 209 ] Bimbrownicy v.1.0 Bartek Nowak / Rysiek Piekarski 7:41:43 + 9:00:00 16:41:43 5:11:25 + 12:30:00 17:41:25 34:23:08
30 MMX [ 203 ] Chrumkająca Ciemność Michał Kuś / Agnieszka Kuś 7:46:49 + 12:00:00 19:46:49 8:01:24 + 8:00:00 16:01:24 35:48:13
31 MMX [ 201 ] SZNURKI Iwona Sztranek / Paweł Sztranek 7:51:08 + 17:00:00 24:51:08 5:19:03 + 12:30:00 17:49:03 42:40:11
32 MMX [ 220 ] Błądzący Panowie Jarosław Ludwisiak / Krzysztof Rdzany 6:31:31 + 15:00:00 21:31:31 3:19:35 + 20:00:00 23:19:35 44:51:06
33 MMX [ 223 ] tomieszki Tomasz Łukawski / Mieszko Korycki 9:07:36 + 14:40:00 23:47:36 3:19:42 + 20:00:00 23:19:42 47:07:18
MMX [ 232 ] 15BZ Magdalena Ciarkowska / Bogdan Rycerski 8:45:05 + 11:45:00 20:30:05 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
MMX [ 212 ] OT_Merino G&K Małgorzata Siess / Kazimierz Starowicz 8:49:02 + 10:05:00 18:54:02 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
MMX [ 235 ] Niezła Korba Janek Kaseja / Aleksander Tittenbrun 5:39:13 + 0:00:00 5:39:13 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 R [ 316 ] Kuře a Kuřecí Jakub Kuriak / Zuzana Kuriaková 3:23:14 + 0:00:00 3:23:14 2:44:47 + 0:00:00 2:44:47 6:08:01
2 R [ 305 ] Niezorientowani GP Adam Gąsiorowski / Daniel Michalski 3:52:16 + 0:00:00 3:52:16 2:19:46 + 0:00:00 2:19:46 6:12:02
3 R [ 324 ] Black & White Ewa Olejnik / Ilona Śliwczyńska 3:39:46 + 0:00:00 3:39:46 2:37:23 + 0:00:00 2:37:23 6:17:09
4 R [ 349 ] Zespół którego nazwy nie wymienia się podczas Piotr Dąbrowski / Bartosz Skalski 3:44:03 + 0:00:00 3:44:03 2:35:51 + 0:00:00 2:35:51 6:19:54
5 R [ 308 ] Mustangi z Dzikiej Doliny Mateusz Miśtal / Jędrzej Miśtal 4:01:14 + 0:00:00 4:01:14 2:19:43 + 0:00:00 2:19:43 6:20:57
6 R [ 319 ] ROB klub KYSUCA Ján Košut / Terezia Kuriaková 4:04:31 + 0:00:00 4:04:31 2:50:24 + 0:00:00 2:50:24 6:54:55
7 R [ 345 ] Sasa sisi Tomek Olejnik / Abu Szajna 4:18:03 + 0:00:00 4:18:03 2:41:40 + 0:00:00 2:41:40 6:59:43
8 R [ 347 ] Veľká katastrofa Bartosz Zarzyka / Änn Häuser / Léo Boudon 4:30:30 + 0:00:00 4:30:30 2:37:33 + 0:00:00 2:37:33 7:08:03
9 R [ 342 ] Z napędem 4x Iza Burzyńska / Marek Burzyński, Salwa, Bozon 4:30:13 + 0:00:00 4:30:13 2:52:24 + 0:00:00 2:52:24 7:22:37
10 R [ 311 ] Atomówki Natalia Filipczak / Jagoda Filipczak 4:28:37 + 0:00:00 4:28:37 3:23:09 + 0:00:00 3:23:09 7:51:46
11 R [ 343 ] Dziki trenera Marka Maja Lamparska / Tomasz Michno / Pola Niessner / Marta Michno 4:53:42 + 0:00:00 4:53:42 3:21:23 + 0:00:00 3:21:23 8:15:05
12 R [ 306 ] MKS Wyzwolenie Krzysztof Kowalski, Artur Cieślik / Tomasz Trzaskalski,Stanisław Kuc 5:06:22 + 0:00:00 5:06:22 3:17:26 + 0:00:00 3:17:26 8:23:48
13 R [ 339 ] Kurka Edzia Ewa Płecha / Tomasz Płecha 5:06:44 + 0:00:00 5:06:44 3:19:26 + 0:00:00 3:19:26 8:26:10
14 R [ 313 ] Gulyás i pierogi Alicja Piłkowska / Zoltán Klinghammer 5:17:16 + 0:00:00 5:17:16 3:20:17 + 0:00:00 3:20:17 8:37:33
15 R [ 328 ] Cztery panie i pies Magdalena Stępień / Ewa Skubida 5:01:18 + 0:00:00 5:01:18 3:40:24 + 0:00:00 3:40:24 8:41:42
16 R [ 318 ] TBT Bogusława Słońska, Jaśmina Olejnik / Antonina Słońska Antonina Mianowska 5:18:29 + 0:00:00 5:18:29 4:07:34 + 0:00:00 4:07:34 9:26:03
17 R [ 344 ] To na nas żeście czekali Paweł Kostrzębski / Sławomir Wnuczek / Wojciech Lagowski 5:43:17 + 0:00:00 5:43:17 3:47:44 + 0:00:00 3:47:44 9:31:01
18 R [ 348 ] MAKRak Małgorzata Rakus / Kornel Rakus 5:42:38 + 0:00:00 5:42:38 3:58:56 + 0:00:00 3:58:56 9:41:34
19 R [ 304 ] OK! MARKI Marek Drągowski / Marek Tomankiewicz 5:37:25 + 0:00:00 5:37:25 4:16:59 + 0:00:00 4:16:59 9:54:24
20 R [ 355 ] KW Kraków Agnieszka Wyżykowska / Patrycja Głowacka 6:05:36 + 0:00:00 6:05:36 3:54:27 + 0:00:00 3:54:27 10:00:03
21 R [ 317 ] RCI Kraków Marek KURYJ / Renata KURYJ 5:51:12 + 0:00:00 5:51:12 4:13:54 + 0:00:00 4:13:54 10:05:06
22 R [ 315 ] Siostrzyczki Iwona Bartczak / Jolanta Dębińska / Robert Dębiński 6:07:08 + 0:00:00 6:07:08 4:11:10 + 0:00:00 4:11:10 10:18:18
23 R [ 322 ] Bemowo Orienteering Team Zuzanna Malanowska / Adam Krochmal 5:51:51 + 0:00:00 5:51:51 4:29:09 + 0:00:00 4:29:09 10:21:00
24 R [ 325 ] RCI Kraków/SP144 Helena Wiercioch-Wójtowicz / Daria Wójtowicz 6:21:28 + 0:00:00 6:21:28 3:59:58 + 0:00:00 3:59:58 10:21:26
25 R [ 346 ] M&Z Magdalena Topór / Zofia Słońska 4:05:17 + 0:00:00 4:05:17 3:35:31 + 3:00:00 6:35:31 10:40:48
26 R [ 351 ] OK! DAL-eko. Alicja Tomankiewicz / Dariusz Żebrowski 6:27:07 + 0:00:00 6:27:07 4:31:32 + 0:00:00 4:31:32 10:58:39
27 R [ 303 ] OK! TURYŚCI Beata Bargiel / Włodzimierz Bargiel 6:18:07 + 0:00:00 6:18:07 4:48:59 + 0:00:00 4:48:59 11:07:06
28 R [ 314 ] Team 360 Pięć paprochów Marzena Wąsiewicz, Piotr Wąsiewicz / Urszula Wąsiewicz, Jerzy Wąsiewicz 6:36:35 + 0:00:00 6:36:35 4:59:28 + 0:00:00 4:59:28 11:36:03
29 R [ 323 ] Irish Rovers Siobhan Murphy / Conor Murphy 6:37:08 + 0:00:00 6:37:08 5:10:53 + 0:00:00 5:10:53 11:48:01
30 R [ 352 ] EW TEAM Elżbieta Kluska / Wojciech Kluska 7:04:24 + 0:00:00 7:04:24 5:29:52 + 0:00:00 5:29:52 12:34:16
31 R [ 354 ] Team360/UltraTarnów Anna Podraza / Magdalena Gruziel-Słomka 5:39:46 + 0:00:00 5:39:46 4:18:01 + 5:00:00 9:18:01 14:57:47
32 R [ 350 ] MaPaOl Magdalena Kot / Paweł Posłuszny 7:40:26 + 0:00:00 7:40:26 7:17:57 + 0:00:00 7:17:57 14:58:23
33 R [ 327 ] Black River Rafał Zuba / Małgorzata Nazimek 7:34:44 + 3:00:00 10:34:44 4:24:11 + 0:00:00 4:24:11 14:58:55
34 R [ 309 ] Adam Zakościelny / Andrzej Radoszewski-Zakościelny 8:09:38 + 0:50:00 8:59:38 6:20:34 + 0:00:00 6:20:34 15:20:12
35 R [ 341 ] Medik Lamy Ján Cuninka / Zuzana Buksová 5:11:33 + 8:00:00 13:11:33 3:56:19 + 0:00:00 3:56:19 17:07:52
36 R [ 332 ] Ich Troje Agata Rybus / Rafał Krzycki 4:55:05 + 5:00:00 9:55:05 4:00:38 + 4:30:00 8:30:38 18:25:43
37 R [ 321 ] Wolniej się nie da Patrycja Patejko / Małgorzata Marchlik 6:31:26 + 5:00:00 11:31:26 3:20:03 + 4:30:00 7:50:03 19:21:29
38 R [ 307 ] S-Łodziaki Paweł Wojnar, Hania Wojnar / Tomasz Rzeńca, Ida Wojnar 7:21:31 + 6:00:00 13:21:31 6:55:30 + 4:30:00 11:25:30 24:47:01
39 R [ 310 ] Którędy do domu? Bruno (z rodzicem), Benon (z rodzicem) / 2013 Pręciuk-Bałuszek 6:51:59 + 9:00:00 15:51:59 6:09:21 + 4:30:00 10:39:21 26:31:20
40 R [ 330 ] Piekielnie Bystrzy Maja Piekielna / Jolanta, Marek Bystrzy 7:16:38 + 8:00:00 15:16:38 2:42:53 + 12:30:00 15:12:53 30:29:31
41 R [ 363 ] MMX OT_Merino G&K Małgorzata Siess / Kazimierz Starowicz 92:00:00 + 16:00:00 108:00:00 3:47:11 + 0:00:00 3:47:11 111:47:11
R [ 333 ] Izabela Binkowska / Stanisław Potempski / Helena Potempska 7:44:57 + 0:00:00 7:44:57 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
R [ 312 ] Konie po betonie Tomasz Pabich / Hanna Pabich 5:41:56 + 0:00:00 5:41:56 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
R [ 353 ] Kodiaqi z Krakowa Józef Forystek / Katarzyna Forystek  5:11:22 + 5:00:00 10:11:22 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
R [ 302 ] Niezajechane Knury Kacper Pawełczyk / Łukasz Ziuta Wójcik 4:29:46 + 0:00:00 4:29:46 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
R [ 336 ] Michał Mojżesz / Jagoda Mojżesz 7:44:59 + 0:00:00 7:44:59 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
R [ 334 ] Paweł Potempski / Anastazja Potempska 7:44:55 + 0:00:00 7:44:55 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
R [ 340 ] Kapustki Wojciech Kapustka / Iwona Kapustka 7:18:17 + 0:00:00 7:18:17 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
R [ 356 ] Dorota i dzieci Dorota Trzmielewska / Weronika / Wiktor 5:30:00 + 16:00:00 21:30:00 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
R [ 335 ] Magdalena Mojżesz / JanMojżesz / Julia Mojżesz 7:45:02 + 0:00:00 7:45:02 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 VKK [ 406 ] Słoneczny Patrol Monika Topór / Anna Karnia-Biskupska / Basia Strugała 6:11:59 + 0:00:00 6:11:59 5:18:32 + 0:00:00 5:18:32 11:30:31
2 VKK [ 403 ] Ogniste Komety Jolanta Wysocka / Beata Polewka 6:53:02 + 0:00:00 6:53:02 5:11:35 + 0:00:00 5:11:35 12:04:37
3 VKK [ 404 ] kangdjoktjo Věra Hájková / Zuzana Setínková 6:36:19 + 0:00:00 6:36:19 5:52:18 + 0:00:00 5:52:18 12:28:37
4 VKK [ 402 ] Ostre Biegunki Anna Rosłaniec / Anna Kurzyp 7:20:31 + 0:00:00 7:20:31 6:12:41 + 0:00:00 6:12:41 13:33:12
5 VKK [ 408 ] Ania i Niedźwiedź Anna Malanowska / Ewa Misiaczek 7:27:26 + 0:00:00 7:27:26 6:37:54 + 0:00:00 6:37:54 14:05:20
6 VKK [ 401 ] WITaj baby Monika Krejčíková / Jana Kundratová 7:51:04 + 1:30:00 9:21:04 7:04:48 + 0:00:00 7:04:48 16:25:52
7 VKK [ 405 ] Stare ale Jare Marta Siedlecka / Barbara Pawełek 6:52:40 + 7:00:00 13:52:40 6:40:16 + 9:30:00 16:10:16 30:02:56
8 VKK [ 407 ] Bielsko-Biała O-Team Kamilla Wojarska / Mirosława Strządała 8:20:00 + 13:40:00 22:00:00 7:06:30 + 4:30:00 11:36:30 33:36:30
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 VMIX1 [ 463 ] Wawelowska masakra piłą mechaniczną Joanna Grabowska / Przemek Czapla 5:24:07 + 0:00:00 5:24:07 3:46:52 + 0:00:00 3:46:52 9:10:59
2 VMIX1 [ 458 ] Bioliki Agnieszka Biolik / Grzegorz Biolik 5:47:03 + 0:00:00 5:47:03 4:07:05 + 0:00:00 4:07:05 9:54:08
3 VMIX1 [ 453 ] Dziabnięci Marzka Janerka / Artur Moroń 5:49:06 + 0:00:00 5:49:06 4:33:54 + 0:00:00 4:33:54 10:23:00
4 VMIX1 [ 452 ] Wodzionka CSC Adventure Maciej Widera / Magdalena Stachura 6:35:33 + 0:00:00 6:35:33 4:41:48 + 0:00:00 4:41:48 11:17:21
5 VMIX1 [ 451 ] Dziewiorki Iwona Dziewior / Arkadiusz Dziewior 6:25:00 + 0:00:00 6:25:00 5:39:58 + 0:00:00 5:39:58 12:04:58
6 VMIX1 [ 459 ] Klub Królika Stefana Ania Witkowska / Grzegorz Matura 7:21:53 + 0:00:00 7:21:53 5:25:59 + 0:00:00 5:25:59 12:47:52
7 VMIX1 [ 460 ] RCI Kraków Iwona Lamparska / Marcin Kutkiewicz 7:47:55 + 0:00:00 7:47:55 5:09:03 + 0:00:00 5:09:03 12:56:58
8 VMIX1 [ 454 ] Cel Jest Jeden Agnieszka Bylica / Stanislaw Drapala 7:31:26 + 3:00:00 10:31:26 5:39:51 + 0:00:00 5:39:51 16:11:17
9 VMIX1 [ 462 ] BARTULA TEAM Bartłomiej Krasuski / Ula Trykozko 7:45:20 + 6:00:00 13:45:20 6:33:47 + 0:00:00 6:33:47 20:19:07
10 VMIX1 [ 456 ] RAZEM Anna Zielińska - Staszak / Artur Staszak 7:07:23 + 9:00:00 16:07:23 5:12:32 + 7:30:00 12:42:32 28:49:55
11 VMIX1 [ 457 ] Wyjście Awaryjne Mariola Wołowczyk / Joanna Parfianowicz 7:07:47 + 9:00:00 16:07:47 5:13:31 + 7:30:00 12:43:31 28:51:18
12 VMIX1 [ 455 ] Nierozłączni Dorota Mianowska / Rafał Mianowski 6:42:02 + 11:00:00 17:42:02 5:13:17 + 7:30:00 12:43:17 30:25:19
13 VMIX1 [ 461 ] PO PROSTU Julia Mianowska / Olga Franckiewicz 7:08:17 + 11:00:00 18:08:17 5:12:48 + 7:30:00 12:42:48 30:51:05
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 VMIX2 [ 509 ] Bawołki Ewa Wołek / Marek Wołowczyk 4:38:06 + 0:00:00 4:38:06 4:37:22 + 0:00:00 4:37:22 9:15:28
2 VMIX2 [ 501 ] Bludne balvany Vladimír Hora / Magda Horová 5:14:32 + 0:00:00 5:14:32 4:57:21 + 0:00:00 4:57:21 10:11:53
3 VMIX2 [ 514 ] Prezes na Wawelu Teresa Bugaj / Krzysztof Urbaniak 5:22:05 + 0:00:00 5:22:05 4:53:48 + 0:00:00 4:53:48 10:15:53
4 VMIX2 [ 515 ] Medik Jozef Šimeček / Anna Šimečková 7:19:46 + 0:00:00 7:19:46 4:48:02 + 0:00:00 4:48:02 12:07:48
5 VMIX2 [ 508 ] Łaziki KInO Stowarzysze Krzysztof Łazowski / Sylwia Klepczyńska 6:52:14 + 0:00:00 6:52:14 5:54:03 + 0:00:00 5:54:03 12:46:17
6 VMIX2 [ 502 ] Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki Renata Łaska / Tomasz Łaski 7:19:33 + 0:00:00 7:19:33 6:34:33 + 0:00:00 6:34:33 13:54:06
7 VMIX2 [ 510 ] Slowly but Surely Nelius Murphy / Bridie O Connor 7:55:25 + 2:00:00 9:55:25 6:49:42 + 1:30:00 8:19:42 18:15:07
8 VMIX2 [ 511 ] Slowly but Surely Ann Daly / Eugene 7:55:42 + 2:00:00 9:55:42 6:53:42 + 1:30:00 8:23:42 18:19:24
9 VMIX2 [ 507 ] ŁAPKI Małgorzata Krochmal / Grzegorz Krochmal 8:22:06 + 4:50:00 13:12:06 6:38:05 + 0:00:00 6:38:05 19:50:11
10 VMIX2 [ 503 ] Rontil-Wawel MIX Renata Rajtar / Tomasz Bergier 5:32:20 + 9:00:00 14:32:20 5:19:02 + 0:00:00 5:19:02 19:51:22
11 VMIX2 [ 512 ] OK! Drągi2 Marzena Drągowska / Robert Drągowski 7:32:15 + 5:00:00 12:32:15 7:44:14 + 1:30:00 9:14:14 21:46:29
12 VMIX2 [ 513 ] OK! Wróble2 Bogna Wróblewska / Tadeusz Wróblewski 7:37:21 + 6:30:00 14:07:21 7:44:33 + 1:30:00 9:14:33 23:21:54
13 VMIX2 [ 506 ] Dzika Czesia Kamila Łapanowska / Jacenty Łapanowski 7:31:19 + 12:00:00 19:31:19 6:15:19 + 7:30:00 13:45:19 33:16:38
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 VMM1 [ 611 ] Team 360º Igor Błachut / Piotr Dopierała 5:17:41 + 0:00:00 5:17:41 5:03:11 + 0:00:00 5:03:11 10:20:52
2 VMM1 [ 614 ] IMPRODEX Łukasz Bułka / Zbyszek Mossoczy 5:30:44 + 0:00:00 5:30:44 4:56:16 + 0:00:00 4:56:16 10:27:00
3 VMM1 [ 609 ] 10 BKPanc 2 Paweł Golinowski / Mariusz Sitnicki 5:54:57 + 0:00:00 5:54:57 5:15:55 + 0:00:00 5:15:55 11:10:52
4 VMM1 [ 615 ] Robert Zugaj / Łukasz Bluza 5:57:54 + 0:00:00 5:57:54 5:28:53 + 0:00:00 5:28:53 11:26:47
5 VMM1 [ 607 ] Mocne Marki Marek Słoński / Marek Topór 6:37:54 + 0:00:00 6:37:54 5:56:58 + 0:00:00 5:56:58 12:34:52
6 VMM1 [ 604 ] KS HADES / 31 BLT Remik NOWAK / Wojtek JAWORSKI 6:23:34 + 0:00:00 6:23:34 6:12:17 + 0:00:00 6:12:17 12:35:51
7 VMM1 [ 606 ] lunatyki Radosław Defeciński / Piotr Pisarek 6:54:50 + 0:00:00 6:54:50 5:48:35 + 0:00:00 5:48:35 12:43:25
8 VMM1 [ 608 ] Kopernik Tomasz Mikulski / Piotr Bukowski 7:14:53 + 0:00:00 7:14:53 6:14:29 + 0:00:00 6:14:29 13:29:22
9 VMM1 [ 610 ] słabiaki 2 Piotr Banach / Sławomir Skrynicki 7:19:50 + 0:00:00 7:19:50 8:13:03 + 0:00:00 8:13:03 15:32:53
10 VMM1 [ 602 ] Kumple Żwirka Jacek Litewka / Dariusz Czechowicz 7:56:31 + 3:00:00 10:56:31 7:47:28 + 2:00:00 9:47:28 20:43:59
11 VMM1 [ 605 ] Córka Młynarza Marek Porębski / Rysiek Pręcikowski 8:31:37 + 5:40:00 14:11:37 7:48:47 + 0:00:00 7:48:47 22:00:24
12 VMM1 [ 603 ] Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi Michał Dudek / Robert Wdowiak 7:14:50 + 12:30:00 19:44:50 7:57:07 + 2:00:00 9:57:07 29:41:57
13 VMM1 [ 612 ] TOMEK & PIOTREK Tomasz Paluchowski / Piotr Perucki 8:16:39 + 15:25:00 23:41:39 7:57:00 + 2:00:00 9:57:00 33:38:39
14 VMM1 [ 601 ] Zespół Niespokojnych Nóg Jerzy Batelt / Marcin Loska 7:50:17 + 14:00:00 21:50:17 7:42:27 + 7:00:00 14:42:27 36:32:44
VMM1 [ 613 ] 10 BKPanc Świętoszów Adam Marcinkowski / Andrzej Kanicki 7:48:08 + 3:00:00 10:48:08 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 VMM2 [ 702 ] TEAM 360 Maciej Pońc / Piotr Pilak 5:13:33 + 0:00:00 5:13:33 3:52:08 + 0:00:00 3:52:08 9:05:41
2 VMM2 [ 701 ] SOBOWTÓRY Jarosław Bartczak / Jerzy Kryjomski 5:00:45 + 0:00:00 5:00:45 4:09:22 + 0:00:00 4:09:22 9:10:07
3 VMM2 [ 705 ] Rontil-Wawel Zbigniew Rajtar / Piotr Niessner 5:20:40 + 0:00:00 5:20:40 4:50:54 + 0:00:00 4:50:54 10:11:34
4 VMM2 [ 703 ] Bielsko-Biała O-Team Waldemar Marszałek / Krzysztof Wojarski 7:12:40 + 0:00:00 7:12:40 5:45:38 + 0:00:00 5:45:38 12:58:18
VMM2 [ 704 ] BnO Adrian Król / Robert Lipiński 8:25:19 + 2:10:00 10:35:19 -7:0-30:00 + 0:00:00 0:00:00 0:00:00
# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY E1 - CZAS E1 - KARA E1 - WYNIK E2 - CZAS E2 - KARA E2 - WYNIK E1 + E2
1 VMM3 [ 804 ] OK-Masters Jerzy Parzewski / Romuald Guga 5:33:07 + 0:00:00 5:33:07 3:43:52 + 0:00:00 3:43:52 9:16:59
2 VMM3 [ 809 ] Compass Roman Trzmielewski / Stanisław Kruczek 6:26:13 + 0:00:00 6:26:13 5:15:26 + 0:00:00 5:15:26 11:41:39
3 VMM3 [ 806 ] Old Team Andrzej Krochmal / Mirosław Rogala 7:13:05 + 0:00:00 7:13:05 4:38:19 + 0:00:00 4:38:19 11:51:24
4 VMM3 [ 805 ] Lazy bears Ján Turský / Milan Mitelman 7:43:51 + 0:00:00 7:43:51 5:30:28 + 0:00:00 5:30:28 13:14:19
5 VMM3 [ 808 ] OK! Tadek i Marek Lech Trzpil / Paweł Piłkowski 7:56:04 + 0:00:00 7:56:04 6:39:43 + 0:00:00 6:39:43 14:35:47
6 VMM3 [ 801 ] WITaj Zbyněk Krejčík / Marian Lanc 7:53:20 + 6:00:00 13:53:20 5:14:30 + 0:00:00 5:14:30 19:07:50
7 VMM3 [ 803 ] Późne Wrony Szymon Poźniak / Zygmunt Wronicz 8:35:24 + 6:00:00 14:35:24 5:55:38 + 0:00:00 5:55:38 20:31:02
8 VMM3 [ 802 ] Dwójka bez sternika Janusz Olbrycht / Sławomir Sypuła 7:55:51 + 6:30:00 14:25:51 6:38:37 + 0:00:00 6:38:37 21:04:28
9 VMM3 [ 807 ] KRZYWIK Krzysztof Skotnicki / Wiktor Wiśniewicz 6:38:39 + 11:30:00 18:08:39 6:41:58 + 3:30:00 10:11:58 28:20:37