Lista startowa

# KAT. ZESPÓŁ ZAWODNICY
1 KK [ 1 ] Harde Dziołchy Małgorzata Wicha / Kamila Lubak
2 KK [ 2 ] Górska i Mazurska Kinga VI Górska / Agnieszka Kocińska
3 KK [ 3 ] Aniołki Mobyego Anna Kosior / Sylwia Roszkowska
4 KK [ 4 ] BUSHIDO Agata Bąk / Katarzyna Kozera
5 KK [ 5 ] 10 BKPanc Anna Miżdal / Aneta Bańska-Bodziona
6 KK [ 6 ] Mazurskie Tropy Anna Kwitowska / Agnieszka Niewczas
7 KK [ 7 ] Korba Team Iwona Skrzęta / Inga Skrzęta
8 KK [ 8 ] Kobiety w Górach Aleksandra Grzegocka / Amelia Witka
9 KK [ 10 ] JJFit/On-Sight Joanna Jachym-Drewniak / Marta Kurek
10 KK [ 11 ] 10BKPanc 1 Anna Korczyc / Katarzyna Machnik
11 KK [ 12 ] Atomówki KK Martyna Miśkiewicz / Zuzanna Kubicka
12 MIX [ 52 ] Za młodzi na VMIX Tomasz Domin / Kamila Głodowska
13 MIX [ 53 ] Klub InO STOWARZYSZE BePeKi Barbara Szmyt / Dariusz Walczyna
14 MIX [ 54 ] Idę tam gdzie lubię ze Świnką Falenicką (KInO Ania Natusiewicz / Marek Piela
15 MIX [ 55 ] On-Sight Mix Krzysztof Łakomiec / Joanna Łakomiec
16 MIX [ 56 ] Sporting.Travel Team Ula Zimny / Bartłomiej Karabin
17 MIX [ 57 ] HOD TEAM Anna Hoduń / Zdzisław Hoduń
18 MIX [ 58 ] Zakochaj się w bieganiu Weronika Machowska / Łukasz Krupa
19 MIX [ 59 ] Doliniarze.com Krzysztof Woś / Anna Woś
20 MIX [ 60 ] Mysi Team Daniel Pietrzak / Joanna Pietrzak
21 MIX [ 61 ] DKB Tenczynek Paweł Franczyk / Barbara Skupień-Franczyk
22 MIX [ 62 ] Mokro, zimno i daleko od domu Piotr Dargacz / Anna Podstawa
23 MIX [ 63 ] Powrót do przeszłości Maria Pabich / Witold Tosik
24 MIX [ 64 ] SPLA Tychy Mariusz Ryniak / Paulina Muzyk-Świętek
25 MIX [ 65 ] Medycy Michał Wołowczyk / Weronika Fortuniak
26 MIX [ 66 ] 10BKPanc Mariusz Plesiński / Wioletta Paduszyńska
27 MIX [ 68 ] Z PIEKŁA RODEM Angelika Piekielna / Mariusz Piekielny
28 MIX [ 69 ] Mistrzowie UJ Aleksandra Bazułka / Marcin Biederman
29 MIX [ 70 ] CTS team Izabela Osyszko / Andrzej Osyszko
30 MIX [ 71 ] KLIKA Team Kama Guzik / Paweł Jachym
31 MM [ 101 ] Morenka Team Marcin Sontowski / Paweł Ćwidak
32 MM [ 102 ] Antropolog Biom Michal Kowalczyk / Gabriel Matwiejczyk
33 MM [ 103 ] XS Sport Krzysztof Lisak / Konrad Ciuraszkiewicz
34 MM [ 104 ] MKS Wyzwolenie Sławomir Adamczuk / Marcin Piaseczny
35 MM [ 105 ] MKS Wyzwolenie Tomasz Talaga / Robert Talaga
36 MM [ 107 ] Navigare necesse est & UltraTarnów Tadeusz Podraza / Grzegorz Wyciślak
37 MM [ 108 ] WKS Wybrzeże Klatki Schodowej Piotr Parfianowicz / Wojciech Mossakowski
38 MM [ 109 ] Dwa wuje Marcin Chrobak / Radosław Tarnowski
39 MM [ 110 ] Coś nom pizło na/ GYM CITY Ireneusz Waluga / Tomasz Jurczyk
40 MM [ 111 ] Young power & old masters Mateusz Dzieżok / Adam Banaszek
41 MM [ 112 ] Navigator Paweł Moszkowicz / Sławek Łabuziński
42 MM [ 113 ] Jacobos Jakub Fajfer / Tomasz Kobos
43 MM [ 114 ] Dreamtime Trails Przemysław Witczak / Mateusz Komorowski
44 MM [ 115 ] Ojce Tomasz Mucha / Paweł Szlachta
45 MM [ 116 ] Hardy Jeleń z długim Drągiem Michał Kalata / Kuba Drągowski
46 MM [ 117 ] Kurła Pioter Michał Korba / Maciej Bazała
47 MM [ 118 ] Eksperci nawigacji Roman Miszczyk / Michał Kołodziejczyk
48 MM [ 119 ] Inov-8 Byledobiec Krzysztof Dołęgowski / Robert Celiński
49 MM [ 120 ] Ultra AR+Q Piotr Leja / Łukasz Drewniak
50 MM [ 121 ] QL0CK0W4 SKŁ4D4NK4 Dariusz Firlej / Andrzej Wieczorek
51 MM [ 122 ] MaKraMa z Miodu Marcin Krasuski / Mateusz Mioduszewski
52 MM [ 123 ] inov-8 Maciej Więcek / Michał Jędroszkowiak
53 MMX [ 201 ] SZNURKI Iwona Sztranek / Paweł Sztranek
54 MMX [ 202 ] Trapery Kamil Lesisz / Mateusz Krzeszewski
55 MMX [ 203 ] Chrumkająca Ciemność Michał Kuś / Agnieszka Kuś
56 MMX [ 204 ] Tańczący z Łosiami Anna Mączka / Mirosław Mączka
57 MMX [ 205 ] Coś nom pizło na łeb Julia Cieślar / Jarek Borgiel
58 MMX [ 206 ] Mazury idą w góry Katarzyna Mazur / Michał Mazur
59 MMX [ 207 ] Bimbrownicy v.0.5 Wojtek Dudek / Adam Szmulkowski
60 MMX [ 208 ] Bimbrownicy v.0.7 Igor Majewski / Grzegorz Garbuliński
61 MMX [ 209 ] Bimbrownicy v.1.0 Bartek Nowak / Rysiek Piekarski
62 MMX [ 210 ] Nie płacz Adaś Piotr Krempiński / Michał Łubis
63 MMX [ 211 ] Pietrki Piotr Rzeńca senior / Piotrek Rzeńca
64 MMX [ 212 ] OT_Merino G&K Małgorzata Siess / Kazimierz Starowicz
65 MMX [ 213 ] Potforna Amba Katarzyna Konc / Małgorzata Biniecka
66 MMX [ 214 ] Biegiem po Piwo Jarosław Feliński / Kamil Weinberg
67 MMX [ 215 ] 3 razy 1404 Bartosz Gajkowski / Łukasz Warmuz
68 MMX [ 216 ] Biegnij albo rzuć Anna Sejbuk / Marcin Marszałek
69 MMX [ 217 ] Mazurskie Tropy Piotr Kwitowski / Patryk Grabski
70 MMX [ 218 ] Drużyna A(SR) Paweł Jaciów / Tomasz Jadczyk
71 MMX [ 219 ] AA z BB Adam Gładki / Agata Fajfer
72 MMX [ 220 ] Błądzący Panowie Jarosław Ludwisiak / Krzysztof Rdzany
73 MMX [ 221 ] zjem krowę w Indiach Jan Byrczek / Jakub Jaroszek
74 MMX [ 222 ] Jeźdźcy bez głów Dawid Zając / Konrad Płóciennik
75 MMX [ 223 ] tomieszki Tomasz Łukawski / Mieszko Korycki
76 MMX [ 224 ] Rywalizacja Pokoleń Andrzej Sałamacha / Dawid Sałamacha
77 MMX [ 225 ] Goprowcy Dominik Cyran / Michał Wojarski
78 MMX [ 226 ] Grudniowe Chłopaki Łukasz Gryzio / Mariusz Pabich
79 MMX [ 228 ] InO SCI Kuba Stanny / Ewa Stanna
80 MMX [ 229 ] Coś nom pizło na łeb II Paweł Masztalski / Jakub Szewczyk
81 MMX [ 230 ] Ciągle pod górkę Jacek Baltyn / Sławek Dec
82 MMX [ 231 ] InO SCI Piotr Marszałek / Mateusz Sporysz
83 MMX [ 232 ] 15BZ Magdalena Ciarkowska / Bogdan Rycerski
84 MMX [ 233 ] Zepsute Kompasy Alicja Zagórny / Marek Zagórny
85 MMX [ 234 ] Mazurskie Tropy Krzysztof Mierzwicki / Kuba Pyszyński
86 MMX [ 235 ] Niezła Korba Janek Kaseja / Aleksander Tittenbrun
87 MMX [ 236 ] Zuchy Przemysław Zuchmański / Grzegorz Zuchmański
88 MMX [ 237 ] Landcośtam 2.0 Joanna Susmanek / Tomasz Pancerowicz
89 R [ 302 ] Niezajechane Knury Kacper Pawełczyk / Łukasz Ziuta Wójcik
90 R [ 303 ] OK! TURYŚCI Beata Bargiel / Włodzimierz Bargiel
91 R [ 304 ] OK! MARKI Marek Drągowski / Marek Tomankiewicz
92 R [ 305 ] Niezorientowani GP Adam Gąsiorowski / Daniel Michalski
93 R [ 306 ] MKS Wyzwolenie Krzysztof Kowalski, Artur Cieślik / Tomasz Trzaskalski,Stanisław Kuc
94 R [ 307 ] S-Łodziaki Paweł Wojnar, Hania Wojnar / Tomasz Rzeńca, Ida Wojnar
95 R [ 308 ] Mustangi z Dzikiej Doliny Mateusz Miśtal / Jędrzej Miśtal
96 R [ 309 ] Adam Zakościelny / Andrzej Radoszewski-Zakościelny
97 R [ 310 ] Którędy do domu? Bruno (z rodzicem), Benon (z rodzicem) / 2013 Pręciuk-Bałuszek
98 R [ 311 ] Atomówki Natalia Filipczak / Jagoda Filipczak
99 R [ 312 ] Konie po betonie Tomasz Pabich / Hanna Pabich
100 R [ 313 ] Gulyás i pierogi Alicja Piłkowska / Zoltán Klinghammer
101 R [ 314 ] Team 360 Pięć paprochów Marzena Wąsiewicz, Piotr Wąsiewicz / Urszula Wąsiewicz, Jerzy Wąsiewicz
102 R [ 315 ] Siostrzyczki Iwona Bartczak / Jolanta Dębińska / Robert Dębiński
103 R [ 316 ] Kuře a Kuřecí Jakub Kuriak / Zuzana Kuriaková
104 R [ 317 ] RCI Kraków Marek KURYJ / Renata KURYJ
105 R [ 318 ] TBT Bogusława Słońska, Jaśmina Olejnik / Antonina Słońska Antonina Mianowska
106 R [ 319 ] ROB klub KYSUCA Ján Košut / Terezia Kuriaková
107 R [ 321 ] Wolniej się nie da Patrycja Patejko / Małgorzata Marchlik
108 R [ 322 ] Bemowo Orienteering Team Zuzanna Malanowska / Adam Krochmal
109 R [ 323 ] Irish Rovers Siobhan Murphy / Conor Murphy
110 R [ 324 ] Black & White Ewa Olejnik / Ilona Śliwczyńska
111 R [ 325 ] RCI Kraków/SP144 Helena Wiercioch-Wójtowicz / Daria Wójtowicz
112 R [ 327 ] Black River Rafał Zuba / Małgorzata Nazimek
113 R [ 328 ] Cztery panie i pies Magdalena Stępień / Ewa Skubida
114 R [ 330 ] Piekielnie Bystrzy Maja Piekielna / Jolanta, Marek Bystrzy
115 R [ 332 ] Ich Troje Agata Rybus / Rafał Krzycki
116 R [ 333 ] Izabela Binkowska / Stanisław Potempski / Helena Potempska
117 R [ 334 ] Paweł Potempski / Anastazja Potempska
118 R [ 335 ] Magdalena Mojżesz / JanMojżesz / Julia Mojżesz
119 R [ 336 ] Michał Mojżesz / Jagoda Mojżesz
120 R [ 339 ] Kurka Edzia Ewa Płecha / Tomasz Płecha
121 R [ 340 ] Kapustki Wojciech Kapustka / Iwona Kapustka
122 R [ 341 ] Medik Lamy Ján Cuninka / Zuzana Buksová
123 R [ 342 ] Z napędem 4x Iza Burzyńska / Marek Burzyński, Salwa, Bozon
124 R [ 343 ] Dziki trenera Marka Maja Lamparska / Tomasz Michno / Pola Niessner / Marta Michno
125 R [ 344 ] To na nas żeście czekali Paweł Kostrzębski / Sławomir Wnuczek / Wojciech Lagowski
126 R [ 345 ] Sasa sisi Tomek Olejnik / Abu Szajna
127 R [ 346 ] M&Z Magdalena Topór / Zofia Słońska
128 R [ 347 ] Veľká katastrofa Bartosz Zarzyka / Änn Häuser / Léo Boudon
129 R [ 348 ] MAKRak Małgorzata Rakus / Kornel Rakus
130 R [ 349 ] Zespół którego nazwy nie wymienia się podczas Piotr Dąbrowski / Bartosz Skalski
131 R [ 350 ] MaPaOl Magdalena Kot / Paweł Posłuszny
132 R [ 351 ] OK! DAL-eko. Alicja Tomankiewicz / Dariusz Żebrowski
133 R [ 352 ] EW TEAM Elżbieta Kluska / Wojciech Kluska
134 R [ 353 ] Kodiaqi z Krakowa Józef Forystek / Katarzyna Forystek 
135 R [ 354 ] Team360/UltraTarnów Anna Podraza / Magdalena Gruziel-Słomka
136 R [ 355 ] KW Kraków Agnieszka Wyżykowska / Patrycja Głowacka
137 R [ 356 ] Dorota i dzieci Dorota Trzmielewska / Weronika / Wiktor
138 R [ 363 ] MMX OT_Merino G&K Małgorzata Siess / Kazimierz Starowicz
139 VKK [ 401 ] WITaj baby Monika Krejčíková / Jana Kundratová
140 VKK [ 402 ] Ostre Biegunki Anna Rosłaniec / Anna Kurzyp
141 VKK [ 403 ] Ogniste Komety Jolanta Wysocka / Beata Polewka
142 VKK [ 404 ] kangdjoktjo Věra Hájková / Zuzana Setínková
143 VKK [ 405 ] Stare ale Jare Marta Siedlecka / Barbara Pawełek
144 VKK [ 406 ] Słoneczny Patrol Monika Topór / Anna Karnia-Biskupska / Basia Strugała
145 VKK [ 407 ] Bielsko-Biała O-Team Kamilla Wojarska / Mirosława Strządała
146 VKK [ 408 ] Ania i Niedźwiedź Anna Malanowska / Ewa Misiaczek
147 VMIX1 [ 451 ] Dziewiorki Iwona Dziewior / Arkadiusz Dziewior
148 VMIX1 [ 452 ] Wodzionka CSC Adventure Maciej Widera / Magdalena Stachura
149 VMIX1 [ 453 ] Dziabnięci Marzka Janerka / Artur Moroń
150 VMIX1 [ 454 ] Cel Jest Jeden Agnieszka Bylica / Stanislaw Drapala
151 VMIX1 [ 455 ] Nierozłączni Dorota Mianowska / Rafał Mianowski
152 VMIX1 [ 456 ] RAZEM Anna Zielińska - Staszak / Artur Staszak
153 VMIX1 [ 457 ] Wyjście Awaryjne Mariola Wołowczyk / Joanna Parfianowicz
154 VMIX1 [ 458 ] Bioliki Agnieszka Biolik / Grzegorz Biolik
155 VMIX1 [ 459 ] Klub Królika Stefana Ania Witkowska / Grzegorz Matura
156 VMIX1 [ 460 ] RCI Kraków Iwona Lamparska / Marcin Kutkiewicz
157 VMIX1 [ 461 ] PO PROSTU Julia Mianowska / Olga Franckiewicz
158 VMIX1 [ 462 ] BARTULA TEAM Bartłomiej Krasuski / Ula Trykozko
159 VMIX1 [ 463 ] Wawelowska masakra piłą mechaniczną Joanna Grabowska / Przemek Czapla
160 VMIX2 [ 501 ] Bludne balvany Vladimír Hora / Magda Horová
161 VMIX2 [ 502 ] Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki Renata Łaska / Tomasz Łaski
162 VMIX2 [ 503 ] Rontil-Wawel MIX Renata Rajtar / Tomasz Bergier
163 VMIX2 [ 506 ] Dzika Czesia Kamila Łapanowska / Jacenty Łapanowski
164 VMIX2 [ 507 ] ŁAPKI Małgorzata Krochmal / Grzegorz Krochmal
165 VMIX2 [ 508 ] Łaziki KInO Stowarzysze Krzysztof Łazowski / Sylwia Klepczyńska
166 VMIX2 [ 509 ] Bawołki Ewa Wołek / Marek Wołowczyk
167 VMIX2 [ 510 ] Slowly but Surely Nelius Murphy / Bridie O Connor
168 VMIX2 [ 511 ] Slowly but Surely Ann Daly / Eugene
169 VMIX2 [ 512 ] OK! Drągi2 Marzena Drągowska / Robert Drągowski
170 VMIX2 [ 513 ] OK! Wróble2 Bogna Wróblewska / Tadeusz Wróblewski
171 VMIX2 [ 514 ] Prezes na Wawelu Teresa Bugaj / Krzysztof Urbaniak
172 VMIX2 [ 515 ] Medik Jozef Šimeček / Anna Šimečková
173 VMM1 [ 601 ] Zespół Niespokojnych Nóg Jerzy Batelt / Marcin Loska
174 VMM1 [ 602 ] Kumple Żwirka Jacek Litewka / Dariusz Czechowicz
175 VMM1 [ 603 ] Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi Michał Dudek / Robert Wdowiak
176 VMM1 [ 604 ] KS HADES / 31 BLT Remik NOWAK / Wojtek JAWORSKI
177 VMM1 [ 605 ] Córka Młynarza Marek Porębski / Rysiek Pręcikowski
178 VMM1 [ 606 ] lunatyki Radosław Defeciński / Piotr Pisarek
179 VMM1 [ 607 ] Mocne Marki Marek Słoński / Marek Topór
180 VMM1 [ 608 ] Kopernik Tomasz Mikulski / Piotr Bukowski
181 VMM1 [ 609 ] 10 BKPanc 2 Paweł Golinowski / Mariusz Sitnicki
182 VMM1 [ 610 ] słabiaki 2 Piotr Banach / Sławomir Skrynicki
183 VMM1 [ 611 ] Team 360º Igor Błachut / Piotr Dopierała
184 VMM1 [ 612 ] TOMEK & PIOTREK Tomasz Paluchowski / Piotr Perucki
185 VMM1 [ 613 ] 10 BKPanc Świętoszów Adam Marcinkowski / Andrzej Kanicki
186 VMM1 [ 614 ] IMPRODEX Łukasz Bułka / Zbyszek Mossoczy
187 VMM1 [ 615 ] Robert Zugaj / Łukasz Bluza
188 VMM2 [ 701 ] SOBOWTÓRY Jarosław Bartczak / Jerzy Kryjomski
189 VMM2 [ 702 ] TEAM 360 Maciej Pońc / Piotr Pilak
190 VMM2 [ 703 ] Bielsko-Biała O-Team Waldemar Marszałek / Krzysztof Wojarski
191 VMM2 [ 704 ] BnO Adrian Król / Robert Lipiński
192 VMM2 [ 705 ] Rontil-Wawel Zbigniew Rajtar / Piotr Niessner
193 VMM3 [ 801 ] WITaj Zbyněk Krejčík / Marian Lanc
194 VMM3 [ 802 ] Dwójka bez sternika Janusz Olbrycht / Sławomir Sypuła
195 VMM3 [ 803 ] Późne Wrony Szymon Poźniak / Zygmunt Wronicz
196 VMM3 [ 804 ] OK-Masters Jerzy Parzewski / Romuald Guga
197 VMM3 [ 805 ] Lazy bears Ján Turský / Milan Mitelman
198 VMM3 [ 806 ] Old Team Andrzej Krochmal / Mirosław Rogala
199 VMM3 [ 807 ] KRZYWIK Krzysztof Skotnicki / Wiktor Wiśniewicz
200 VMM3 [ 808 ] OK! Tadek i Marek Lech Trzpil / Paweł Piłkowski
201 VMM3 [ 809 ] Compass Roman Trzmielewski / Stanisław Kruczek